Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych i Sieci Sanitarnych

Data publikacji: 2024-06-27
Data publikacji:  2024-06-27

Opis stanowiska

Firma budowlana Kraweć Budownictwo KB Sp. z o.o. poszukuje wykwalifikowanego Inżyniera ds. Instalacji Sanitarnych i Sieci Sanitarnych do naszego dynamicznie wzrastającego zespołu. Jako nieustannie rozwijająca się firma, zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w inspirującym i przyjaznym środowisku.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w/przy realizacji instalacji sanitarnych i sieci.
  • Umiejętność planowania oraz organizowania swoich obowiązków.
  • Znajomość metod i technik wykorzystywanych podczas budowy.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych będą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy z programem NORMA lub podobnym będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia, w tym możliwość współpracy B2B
  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, w podstawowym zakresie obowiązków wynosi 6500,00 PLN netto.
  • Elastyczny grafik.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość dodatkowego zarobku ponad ofertę podstawową.
  • Przeszkolenie z zasad kosztorysowania.

Co będziesz robił

  • Koordynowanie prac budowlanych związanych z instalacjami sanitarnymi na placu budowy.
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót oraz zgodnością z dokumentacją projektową.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i bieżące wsparcie dla wykonawców.
  • Sporządzanie szczegółowego kosztorysu na podstawie projektu.
  • Komunikacja z architektami, inżynierami, kierownikami budowy i innymi specjalistami w celu uzyskania niezbędnych informacji.
  • Uzyskiwanie ofert od dostawców materiałów budowlanych oraz podwykonawców.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kontakt@budownictwo-krawec.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 530 986 344.

Szczegóły oferty

Stanowisko:
Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych i Sieci Sanitarnych

Doświadczenie:
2 lata

Miejscowość:
Iława, Kamień Duży

Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, B2B

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.